Esperanza sponsors

Nationale Beloften

Nationale Beloften


za 03-08-19 15:00 Esp. Pelt - Sparta Lille 11-1 Limburg
Vriendschappelijk  "De Roosen"
za 10-08-19 17:00 S.V. Herkol - Esp. Pelt 0-5 Limburg
Vriendschappelijk SV Herkol
vr 30-08-19 20:00 K.V.K. Beringen - Esp. Pelt
0-3 Nationale
Kampioenschap Sportpark De Motbemden
vr 06-09-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - F.C. Heur-Tongeren 2-0 Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 13-09-2019 20:00 A.S. Verbroedering Geel - F.C. Esperanza Pelt A 3-1 Nationale
Kampioenschap Sportcentrum De Leunen
vr 20-09-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.A.C. Betekom - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 27-09-2019 20:00 Rc Hades Kiewit Hasselt - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap RC Hades
vr 04-10-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - Bilzerse Waltwilder V.V. - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 11-10-2019 20:00 K. Bocholter V.V. - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Damburgstadion
vr 18-10-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.V.K. Tienen - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 25-10-2019 20:00 K.V.C. Houtvenne - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Cmp: Houtvenne
vr 01-11-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.F.C. Helson Helchteren A - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 08-11-2019 20:00 Spouwen - Mopertingen - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Mopertingen
vr 15-11-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - Sp. Hasselt - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 22-11-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - Eendracht Termien - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 29-11-2019 20:00 K. Witgoor Sport Dessel A - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Cmp: Witgoor B
vr 06-12-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.V.K. Wellen - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 13-12-2019 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.V.K. Beringen A - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 03-01-2020 20:00 F.C. Heur-Tongeren - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Eburons Dome Sportoase
vr 10-01-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - A.S. Verbroedering Geel - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 17-01-2020 20:00 K.A.C. Betekom - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Cmp: Grote Baan
vr 31-01-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - Rc Hades Kiewit Hasselt - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 07-02-2020 20:00 Bilzerse Waltwilder V.V. - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Bilzen VV
vr 14-02-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K. Bocholter V.V. - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 21-02-2020 20:15 K.V.K. Tienen - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Cmp: Bergéstadion
vr 06-03-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K.V.C. Houtvenne - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 13-03-2020 20:00 K.F.C. Helson Helchteren A - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap Sportstraat
vr 20-03-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - Spouwen - Mopertingen - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 27-03-2020 19:30 Sp. Hasselt - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap KSK Hasselt
vr 03-04-2020 19:30 Eendracht Termien - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap " 't Heke"
vr 17-04-2020 20:00 F.C. Esperanza Pelt A - K. Witgoor Sport Dessel A - Nationale
Kampioenschap Gem. stadion "De Roosen"
vr 24-04-2020 20:00 K.V.K. Wellen - F.C. Esperanza Pelt A - Nationale
Kampioenschap KVK Wellen

© 2014 - 2019 KFC Esperanza Pelt
Home KFC Esperanza op Facebook KFC Esperanza op Twitter KFC Esperanza op Youtube